o2.pl - Portal internetowy

E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3

Strona użytkownika » margot

Księga gości | Dodaj do faworytów | Powiadom znajomego
Ostatnie logowanie: 2018-11-05 22:51:22

  Kilka słów o mnie
NIE TKWIĘ PRZY KOMPUTERZE PRZEZ 24 GODZINY NA DOBĘ. JEŚLI NIE ODPISUJĘ, WYNIKA TO NAJCZĘŚCIEJ Z BRAKU CZASU, A NIE Z TYTUŁU NIECHĘCI DO ROZMÓWCY!!!!!!!!! OPRÓCZ ZAGLĄDANIA NA PORTAL PROWADZĘ CAŁKIEM INTERESUJACE I ABSORBUJĄCE ŻYCIE NIEWIRTUALNE!!!
Opisu jako takiego nie będzie - wyłącznie dlatego, aby uniknąć kretyńskich uwag na jego temat.
Jeśli mimo to ktoś ma ochotę mnie poznać, robi to na własne ryzyko. Uprzedzam, ze burackie zaczepki kasuję od razu, jeśli ktoś nie potrafi prowadzić dialogu w sposób kulturalny, niech nie traci czasu.
Uwaga Nr 1: chłopcy w wieku lat -nastu (jak równiez 21,22 itd.) poszukujący doznań erotycznych w ramionach kobiety starszej o lat -naście: odpuśćcie sobie. Nic z tych zaczepek nie wyniknie i naprawdę szkoda Waszej fatygi (nie mylic z Fotygą).
Uwaga Nr 2: niestety, nie ma do wyboru opcji " szukam interesującego rozmówcy - a co z tego wyniknie, samo się okaże&q uot;. Nie wykluczam konsumpcji znajomości, ale poszukiwanie potencjalnego kochanka nie jest moim priorytetem. dla nieumiejących czytać ze zrozumieniem: CELEM MOJEJ TU OBECNOŚCI NIE JEST POSZUKIWANIE KOCHANKA.
Uwaga nr 3: Panów, którzy zamierzają przyjąc pozę urażonej niewinnosci, ponieważ nie odpisałam na wiadomośc w ciągu kilku dni, prosze o wnikliwe czytanie mojego profilu przed nawiazaniem korespondencji - a zwłaszcza pierwszego zdania. Nie życzę sobie zakończenia korespondencji w formie wyzwisk. No, chyba, ze ktos bardzo chce popisac się swoją kulturą (a raczej w tym przypadku, jej brakiem).
Uwaga nr 4: jeśli szukasz łatwej dupy na szybki numerek w środku nocy - daruj sobie. Od tego są agencje towarzyskie i panienki na telefon.
Uwaga nr 5: jeśli uważasz, ze przesyłanie rozmówcy zdjęć swoich genitaliów jest podniecające / zabawne - wyprowadzę Cię z błędu: jest to zachowanie trzylatka, który właśnie odkrył, ze ma ptaszka i chce się tym faktem podzielić z resztą świata
Uwaga nr 6: wiem, ze w dzisiejszych czasach czytanie ze zrozumieniem to bardzo rzadko spotykana umiejętność, ale jeśli piszę Ci w sposób kulturalny, ze dziękuję i dalszego ciąg nie będzie, miej na tyle kultury, żeby to przyjąć do wiadomości.

Pchanie się oknem, kiedy Cię wyrzucają drzwiami, świadczy o pewnym buractwie.


  Ogólne dane
Miejsce zamieszkania: Warszawa (mazowieckie)
Wiek: 42 (rok urodzenia: 1976 )
Płeć: kobieta
Orientacja seksualna: heteroseksualna
Wzrost: 160 - 169 cm
Kolor oczu: szare
Włosy: średnie, brunetka
Znak zodiaku: ryby
Związki aktualnie: inne
Nauka: ukończyłem/am studia (wykształcenie wyższe)
Palenie: nie palę
Alkohol: piję naprawdę okazyjnie
Stosunek do dzieci: nie mam i nie chcę mieć
  Kontakt ze mną


E-mail: e-mail poufny
Komunikator Tlen.pl: brak      Czym jest Tlen.pl?

* Moje zainteresowania
 • film
 • książki (literatura)
 • sztuka
 • Lubię...
  dobre książki
  dobry seks
  dobre wino
  perfumy....

  Nie lubię...
  wąsów i brody u mężczyzn (u kobiet to byłoby raczej kuriozum)
  nałogu nikotynowego
  braku higieny
  fanatyzmu
  braku znajomości zasad ortografii i gramatyki języka polskiego

  Jak wyglądam
  A co ja tu będę dużo dodawać? Jeżeli kogos interesują plastikowe blondynki z karnetem na solarium i minimum 50% zawartością silikonu w organiźmie, to i tak kogos takiego nie zainteresuję. A tym bardziej on mnie.
  Jak każda kobieta czasami uważam, ze "tu mam za dużo, tam za mało a w ogóle to mogłabym jeszcze....& amp;quot; a w rezultacie wyglądam tak, jak wyglądam i podobno ludzi nie straszę - a zdarza się nawet, że i komplement usłyszę :)
  A, i nie mam zamiaru epatować swoim wizerunkiem na ogólnodostępnym portalu. Jezeli dojdzie do korespondencji, nie wykluczam wymiany fotek - tez lubie wiedziec, z kim rozmawiam.

  Ulubione tematy rozmów
  Temat jest zasadniczo mało istotny, ważny jest rozmówca.

  Duże i małe hobby
  Książki, książki i jeszcze raz książki. Zasadniczo to już nawet nie hobby a raczej nałóg.....
  Gatunki rozmaite, z wykluczeniem fantastyki w rodzaju " żyli długo i szczęśliwie i kochali się do grobowej deski&qu ot;.

  Szukam i wymagam od partnera
  Klasy, inteligencji i poczucia humoru. A także dojrzałości, co ma niewiele wspólnego z wiekiem metrykalnym i jest niestety coraz rzadziej spotykaną cechą.

  Punktualności i uprzedzania o wypadających nagle spóźnieniach. Kiedyś byłam przekonana, że to się zawiera w pojęciu "klasa" ale w dzisiejszych czasach nie jest to takie oczywiste.. A wydawało mi się, ze wysłanie SMS-a zajmuje jakieś 30 sekund.....

  Wolny czas spędzam na...
  Patrz: hobby.
  No, powiedzmy, że nie tylko ;)

  Imprezy, koncerty i wyjścia do klubów
  Nic z tych rzeczy. Chociaż... zalezy jeszcze jaki to koncert i w czyim towarzystwie.

  O pracy
  Nie stanowi treści mojego życia, ale dobrze, kiedy jest.

  O szkole, studiach
  Były. A może kiedyś jeszcze jakieś będą?

  Sport to dla mnie...
  Może nie istnieć.

  Ulubione filmy
  Od obrazu zdecydowanie wolę słowo pisane, ale od czasu do czasu moge cos obejrzec... Allena lubię, i Almodovara, i niektóre polskie komedie (byle nie te "ro mantyczne&am p;quot;)

  Ulubione książki
  Miejsca nie starczy :) Irvinga lubię, i Deavera, i Pattersona, i Marqueza, i Falkonesa, i Rollinsa, i Anne Rice, i Trudy Canavan.... i wielu wielu innych pisarzy.

  Seks to dla mnie...
  Jedna z największych przyjemności, jakie znam :)

  Jakie są moje związki
  Związki? A przepraszam, co to takiego?

  Profil narusza regulamin? Kliknij, żeby to zgłosić.
  © 1999-2019 o2 wszelkie prawa zastrzeżone.
  Korzystanie z serwisu oznacza aceptację Regulaminu.
  O firmie - Reklama w o2.pl i Tlen.pl - Kontakt Randki