o2.pl - Portal internetowy

E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3

Strona użytkownika » danyell

Księga gości | Dodaj do faworytów | Powiadom znajomego
Ostatnie logowanie: 2018-11-13 23:34:22

  Kilka słów o mnie
Hmm, co by tu napisać aby zostać zasypanym mailami od pięknych i miłych kobiet(?) A tak już bardziej na poważnie, to napiszę po prostu prawdę, a każdy sam już zdecyduje czy do mnie napisać.
Nie jestem wygadany, zabawny i błyskotliwy (jak oczekuje większość kobiet), aczkolwiek to co w życiu jest naprawdę ważne- spełniam i to być może nawet z nawiązką. Jestem raczej spokojny, opanowany, na poziomie (przynajmniej mam taką nadzieję) i chyba niegłupi, choć czasami mam odmienne zdanie niz ogólnie przyjęte normy.
Lubię romantyczne miejsca i romantyczne chwile.
Gdy Cię pokocham, staniesz sie najważniejszą osobą w moim życiu, ważniejszą nawet od mojej matki. Więc mam nadzieję że to docenisz i choć po części odwdzięczysz się tym samym.
Myślę że potrafię być dobrym przyjacielem. Należę do osób, do których można zadzwonić o trzeciej w nocy i ja nigdy nie odmówię pomocy. Jestem wyjątkowo lojalny i wierny, szczególnie w związku. Jest to mój życiowy priorytet. I takiej też osoby poszukuję. Jestem też niestety, trochę małomówny. Wiem że nie wszystkim to odpowiada, dlatego uczciwie o tym informuję. Nie jestem natomiast materialistą. Dla mnie liczy się kto ma co w głowie i w sercu, a nie w portfelu.  Ogólne dane
Miejsce zamieszkania: Będzin (śląskie)
Wiek: 42 (rok urodzenia: 1976 )
Płeć: mężczyzna
Orientacja seksualna: heteroseksualna
Wzrost: 180 - 189 cm
Kolor oczu: zielone
Włosy: krótkie, szatyn
Znak zodiaku: koziorożec
Związki aktualnie: wolny/a i szukam miłości
Palenie: nie palę
Alkohol: piję naprawdę okazyjnie
Stosunek do dzieci: nie mam i nie chcę mieć
  Kontakt ze mną


E-mail: e-mail poufny
Komunikator Tlen.pl: brak      Czym jest Tlen.pl?

* Moje zainteresowania
 • muzyka
 • film
 • surfowanie po Internecie
 • wspinaczka
 • turystyka
 • Lubię...
  Lubię kiedy mam czas wolny, tylko dla siebie
  Lubię góry, lasy i jeziora
  Interesuję się motoryzacją, dobrą muzyką i filmem.
  Podobają mi się pomieszczenia w stylu retro, antyki i stare zdjęcia.

  Nie lubię...
  Nie lubię tłumów i hałasu.
  Nie lubię materialistów i karierowiczów, którzy bez opamiętania gonią za pieniędzmi i ...
  ... napędzają spiralę konsumpcjonizmu w dzisiejszym świecie, w którym człowiek bez pieniędzy...
  ...jest nic nie wart. A tak nie powinno być.

  Ulubione tematy rozmów
  Ogólnie mało się odzywam, ale to nie znaczy że w ogóle nie lubię lub nie chcę się odzywać. A niestety większość ludzi chyba właśnie takie wrażenie odnosi. Gdy ktoś ,,rzuci,, jaskiś temat do rozmowy i nie będzie zbytnio oczekiwał ode mnie jakiejś wysilonej konwersacji, to rozmowa może być całkiem przyjemna.


  Duże i małe hobby
  Jak już wcześniej wspomniałem interesuję się szeroko pojętą motoryzacją (od rowerów począwszy, a na samolotach skończywszy) Lubię piesze i rowerowe wycieczki. Lubię miejsca gdzie jest dużo zieleni, a mało ludzi i tam najchętniej spędzam swój wolny czas. Podobają mi się pomieszczenia w stylu retro, antyki i stare zdjęcia. Interesuje się filmem, a muzyka to moje życie. Szczególnie ta z lat 80-tych i 90-tych.

  Szukam i wymagam od partnera
  Interesuje mnie wyłącznie stały i poważny związek. Taki do końca życia. No bo kto będzie trzymał moja pomarszczoną dłoń w swojej pomarszczonej dłoni, gdy już będę odchodził z tego świata? Komu podziekuję za wspólne życie i obiecam że będę czekał na nią ,,po drugiej stronie,,? A więc obojętnie czy ten związek będzie formalny, czy nieformalny, poszukuję prawdziwej przyjaciółki życiowej, która zawsze, bez względu na wszystko i bez względu na to co stanie się w moim lub naszym życiu, będzie ze mną i będzie mnie wspierać.
  Chciałbym poznać miłą osobę z dobrym serduszkiem. Łagodną, skromną, kulturalną i uczciwą- nie materialistkę, ani inną liczącą na coś, na co nie powinna.
  Wiem że takich kobiet jest już dzisiaj bardzo mało. A więc jeśli taka jesteś i odpowiada Ci taki ktoś jak jak, to odezwij się do mnie, bo ja przemierzyłem już oceany czasu w poszukiwaniu Ciebie i nadal nie potrafię Cię odnaleźć.
  Pomożesz mi Cię odnaleźć?
  (Jeśli dotarłaś do tego momentu, to wpisz w wyszukiwarkę i posłuchaj tego: ,,Chris Norman- Baby i miss you,,) Tęsknię za Tobą, choć jeszcze Cię nie znam. Tęsknię za Tobą i za wielką miłością...
  ,,ill love you forever... i promise you,,- tego też posłuchaj.

  Wolny czas spędzam na...
  Lubię spędzać go w domu, ale przyznaję że chciałbym to nieraz nieco urozmaicić. Może mi się to uda, gdy kogoś poznam. Np. na tym portalu.

  Imprezy, koncerty i wyjścia do klubów
  Imprezy kameralne- prywatki. Koncerty i kluby trochę mniej.


  O pracy
  Dla mnie to tylko przykry obowiązek. Zabiera dużo czasu z życia i sporo nerwów.

  O szkole, studiach
  To już poza mną (chyba)

  Sport to dla mnie...
  Jeśli terenową jazdę na rowerze można uznać za sport, to właśnie to popełniam.

  Ulubione filmy
  Jest ich bardzo wiele. Sam mam pomysł na przynajmniej dwa, które na pewno byłyby hitami. Tylko że do ich realizacji musiałbym ,,stuknąć,, bank.

  Ulubione książki
  Książek czytam niezbyt wiele, za to przeróżnych czasopism tematycznych dosyć sporo.

  Seks to dla mnie...
  Dla kobiety musi być miłość, aby był seks. Dla mężczyzny musi być seks, aby była miłość. Wnioski pozostawiam czytającemu.

  Jakie są moje związki
  No ja staram się aby były spokojne, zgodne i trwałe, ale kobiety mają chyba odmienne plany. I nie mówię tu tylko z własnego doświadczenia, ale także z ogólnych obserwacji stosunków damsko- męskich. Większość kobiet przykłada zdecydowanie zbyt małą wagę i powagę do związków. I o to mam właśnie do nich największy żal. Że potrafią odejść (często nawet same nie potrafią wytłumaczyć dlaczego) bez mrugnięcia okiem i o wszystkim momentalnie zapomnieć, tak jakby nic nigdy nie było. Przeraża mnie taka mentalność! Ja nie chcę już takich związków, ani takich kobiet. Ja ofiaruję swoją lojalność, ale i od drugiej osoby oczekuję lojalności.


  Profil narusza regulamin? Kliknij, żeby to zgłosić.
  © 1999-2019 o2 wszelkie prawa zastrzeżone.
  Korzystanie z serwisu oznacza aceptację Regulaminu.
  O firmie - Reklama w o2.pl i Tlen.pl - Kontakt Randki