o2.pl - Portal internetowy

E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3

Strona użytkownika » To be yourself...

Księga gości | Dodaj do faworytów | Powiadom znajomego
Ostatnie logowanie: 2017-04-17 00:19:29

  Kilka słów o mnie
Nieprzebojowa, niezbyt towarzyska, nieatrakcyjna. I piszę to z pełną samoakceptacją, a nie z powodu kompleksów, choć tych też mi nie brakuje, jak każdemu.

Jeszcze nie wiem, co tu robię, ani kogo szukam; proszę mnie o to nie pytać. Wiem za to kogo nie szukam.
Nie szukam księcia, bo żadna ze mnie księżniczka. Nie szukam męża, bo nie nadaję się na żonę.
Cudzego męża tym bardziej nie szukam. Abstrahując od kwestii moralnych, etycznych czy religijnych (tak, jestem wierząca), nie mam ochoty brać na klatę frustracji czyjejś zdradzanej żony (bo jemu w końcu wybaczy, przez wzgląd na dzieci). Poza tym, nie będę dogadzać jakiemuś ch..., który nie umie dochować wierności. Tak ściślej, to nikogo w związku nie szukam.
Nie szukam sponsora, bo nie mam dziecka chorego na białaczkę, nie grozi mi eksmisja z mieszkania, ani nie tonę w długach. Nie jestem też zakompleksioną małolatą z zapyziałej wiochy, która koniecznie musi mieć bardziej wypasionego smartfona, niż jej koleżanki. I nie będę dogadzać jakiemuś ch..., którego stać na agencję towarzyską. Sama też nie sponsoruję.
Takiemu, którego nie stać zresztą też nie będę dogadzała, czyli napaleńców także nie szukam. Nie interesują mnie żadne trójkąty, bdsm i inne takie. Nie interesuje mnie łabędzia nuta osobników, którym się zdaje, że jak za młodu wyrwali ileś tam babek, to już wiedzą lepiej ode mnie, czego mi trzeba. Facet przed 30stką to dla mnie dzieciak i tacy też mnie nie interesują. I w ogóle nie zaczynam znajomości od seksu!

Nie będąc obecnie w żadnym związku założyłam tu konto bez określonego celu; ot, założyłam i już. Niewątpliwie, pomimo aspołecznej dość natury, tęsknię czasem za porozumieniem. Nie tyle za jakąś relacją wg podanego tu schematu, co za więzią. Opcja „wolna i szukam przyjaźni” wydaje mi się najbardziej trafiona, choć zarówno „przyjaźń”, jak i „szukanie” w tym kontekście są trochę na wyrost.
Dalej: „nie mam i nie chcę mieć dzieci” znaczy dobrze mi z moją bezdzietnością i nie zamienię swobody na przymusową organizację „bo wszyscy tak robią”. Jakoś nie czuję się macierzyńsko niespełniona na widok koleżanki z wózkiem.
Zaś „raczej nie piję” znaczy, że w ogóle nie lubię alkoholu i spożycie go jest dla mnie raczej przykrym obowiązkiem, niż przyjemnością. Palę mniej, niż kiedyś i nigdy w obecności niepalących, ale wątpię czy kiedykolwiek rzucę.


NIE LUBIĘ:

*Głupich pytań, zdawkowego „cześć”czy kopiowanych i rozsyłanych jak spam wiadomości.

*Sex propozycji! Zarówno tych chamskich, jak i „kulturalnych” (o ile coś takiego w ogóle może być kulturalne). Nazywania romansu/seksu przyjaźnią.

*Debilnych zaczepek, pretensji, dobrych rad, pseudopsychologicznych wynurzeń, dogadywań, obrażania mnie, etc. Trolowania, jednym słowem.

*Pytania dlaczego niechcę mieć dzieci! Wkurza mnie to chyba nawet bardziej, niż ww. Nawet rodzicom się już nie tłumaczę; czemu miałabym obcym ludziom?

*Przymawiania się o zdjęcie - czy to w profilu, czy na maila. Nie wysyłam swoich fotek, bo wiem z doświadczenia, że można się spotkać realnie i bez nich. Opisałam się, więc mniej więcej wiadomo, czego się spodziewać i wystarczy.

Czyli, ogólnie mówiąc, nie lubię zlewania treści mojego profilu. Nie do wiary, co drugi tu chwali się wyższym wykształceniem, ale czytania ze zrozumieniem wymaganego już w podstawówce jakoś nie opanował. Że nie wspomnę o skleceniu kilku sensownych zdań.


  Ogólne dane
Miejsce zamieszkania: Warszawa (mazowieckie)
Wiek: 36 (rok urodzenia: 1982 )
Płeć: kobieta
Orientacja seksualna: heteroseksualna
Wzrost: 170 - 179 cm
Związki aktualnie: wolny/a i szuka przyjaźni
Palenie: palę okazyjnie
Alkohol: raczej nie piję
Stosunek do dzieci: nie mam i nie chcę mieć
  Kontakt ze mną


E-mail: e-mail poufny
Komunikator Tlen.pl: brak      Czym jest Tlen.pl?

* Moje zainteresowania
 • muzyka
 • film
 • książki (literatura)
 • sztuka
 • surfowanie po Internecie
  * fotografia cyfrowa
 • * Moja muzyka
 • metal
 • rock

 • Jak wyglądam
  XXL, żeby było jasne. Z racji długoletniego niezdrowego trybu życia i dopiero od niedawna w miarę zdrowego trochę to potrwa, nim pozbędę się jednego X (bo samą L-ką już się nie łudzę).
  A co do stylu ubierania się, to nawet szczupłą będąc nie nosiłam mini, szpileczek, ani biżuterii - nie cierpię tego. I nie maluję się, jak nie muszę, albo nie mam takiego kaprysu.

  Ulubione tematy rozmów
  Tematy… najpierw niech w ogóle dojdzie do jakiejś rozmowy.

  Szukam i wymagam od partnera
  Wymagam niezawracania mi d… od tych, których tu nie szukam.

  Imprezy, koncerty i wyjścia do klubów
  Jedynie na koncertach tłum ma rację bytu; w każdej innej sytuacji jest irytujący. A co do imprez i wyjść do klubu... patrz: mój stosunek do alkoholu i gatunki muzyki.

  Sport to dla mnie...
  Raczej ruch. Niezbędny.

  Ulubione filmy
  Niewiele tego jest. Gatunkowo: sensacje, kryminały, horrory, thrillery, indie, czasem historyczne.

  Ulubione książki
  A tu wręcz przeciwnie, multum. Prościej byłoby wymienić te nieulubione, ale o to akurat nie pytali.

  Jakie są moje związki
  Jak hollywoodzkie małżeństwa.

  Profil narusza regulamin? Kliknij, żeby to zgłosić.
  © 1999-2019 o2 wszelkie prawa zastrzeżone.
  Korzystanie z serwisu oznacza aceptację Regulaminu.
  O firmie - Reklama w o2.pl i Tlen.pl - Kontakt Randki