o2.pl - Portal internetowy

E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3

Strona użytkownika » Oliver26

Księga gości | Dodaj do faworytów | Powiadom znajomego
Ostatnie logowanie: 2018-10-25 09:15:57

  Kilka słów o mnie
Poniżej dla bardziej wnikliwych zamieściłem kilka informacji na swój temat. Jeśli uznasz, że chcesz wiedzieć więcej z pewnością znajdziesz sposób żeby dopiąć swego. :-)
( aha... jeżeli jesteś pracownikiem dziekanatu, urzędu skarbowego albo ZUSu... hm... jest tylu innych fajnych facetów - jednym słowem... PRACOWNIKOM TYCH ZACNYCH INSTYTUCJI MÓWIĘ ZDECYDOWANE NIE....) Pozostałych zapraszam... no może z wyjątkiem byłej poseł A. Grodzkiej, choć nie wątpię, że jest wiotką i eteryczną niewiastą.
PS. Nie przywiązywałbym nadmiernej wagi do informacji zawartych w tym profilu. Mogą nieco odbiegać od stanu faktycznego.  Ogólne dane
Miejsce zamieszkania: Warszawa (mazowieckie)
Wiek: 35 (rok urodzenia: 1982 )
Płeć: mężczyzna
Orientacja seksualna: heteroseksualna
Wzrost: 180 - 189 cm
Kolor oczu: niebieskie
Włosy: krótkie, brunet
Znak zodiaku: wodnik
Nauka: ukończyłem/am studia (wykształcenie wyższe)
Palenie: nie palę
Alkohol: piję naprawdę okazyjnie
Stosunek do dzieci: nie mam i chcę mieć
  Kontakt ze mną


E-mail: e-mail poufny
Komunikator Tlen.pl: brak      Czym jest Tlen.pl?
Gadu-Gadu: 2088551
Moja strona WWW: http://www.economist.com/

* Moje zainteresowania
 • ekonomia
 • języki obce
 • komputery
 • programowanie
 • podróże
  * windsurfing, narty
  * informatyka
 • Lubię...
  finanse, marketing, zarządzanie, giełdę
  matematykę wyższą, astronomię, szachy
  sporty barowe... oraz dobre czerwone wino
  ostrą jazdę... :-) na nartach, rowerze, łyżwach
  bieganie, tenis, kitesurfing - chociaż dopiero zaczynam

  Nie lubię...
  BAB Z DZIEKANATU, ZUSu i Urzędu Skarbowego
  Gotowanego mleka i budyniu
  Zakupów, supermarketów, galerii handlowych
  Grzybów - w szczególności Rydzyka
  Poprawności politycznej, Gazety Wyborczej i telewizji co nadaje: całom prawdę, całom dobę :-)

  Jak wyglądam
  Wygląd - ... raczej dobrze oceniany przez płeć przeciwną... dwie ręce, dwie nogi, elegancki dresik, stare BMW... no czego chcieć więcej...:-) - aaa oczywiście jeszcze bebol na metr (150 kg zobowiązuje) taki, że taczkę trzeba podstawić żeby się nie ciągał po ziemi... A i tak sobie jeszcze myślę... może by wąsik zapuścić... podobno w modzie teraz. Tylko nie wiem czy taki ala Adolf czy może bardziej elegancki - sumiasty.
  Oczywiście wygląd to sprawa subiektywnej oceny - najlepiej przekonaj się sama...
  Aha ważna aktualizacja. Już nie mam BMW... mam Golfa i jak mawia poeta:
  Żyję w trudzie, żyję w znoju
  orzę ziemie, grzebie w gnoju!
  jestem panem w całej wsi
  bo mam Golfa w TDI.
  Laski piszczą, kury gdaczą
  kiedy w Golfie mnie zobaczą!

  Ulubione tematy rozmów
  jest ich wiele... lubię rozmawiać ale i słuchać... szczególnie Apelu Poległych ok 4.00 nad ranem po suto zakrapianej imprezie... (patrz pkt. imprezy)

  Duże i małe hobby
  oj jest tego trochę... z małych to komentowanie wyczynów naszych wirtuozów footballu. Zwłaszcza jak grają na terenie renomowanego przeciwnika np. w San Marino albo Gibraltarze... na boisku z trawą o zmiennej geometrii źdźbła. I biedacy zawsze mają pod włos.
  A z tych większych to oczywiście studiowanie. Oddaję się tej edukacyjnej rozkoszy już chyba z 10 lat i końca nie widać.

  Szukam i wymagam od partnera
  Może najpierw o tym czego nie szukam. I tu zaskoczenie! Nie szukam partnera jak sugeruje tytuł powyżej - ewentualnie partnerki :-). Nie szukam również ideału bo dwa ideały to za dużo szczęścia na raz :-). Szukam osoby inteligentnej, uśmiechniętej, sympatycznej, o niskiej poprawności politycznej, z którą można porozmawiać na każdy temat. Poszukuję Partnerki, a nie gosposi. Sprzątać i gotować umiem sam i wcale nie mieszam zupy mopem :-)

  Wolny czas spędzam na...
  Wolny czas... a co to takiego...?


  Imprezy, koncerty i wyjścia do klubów
  w dobrym towarzystwie... czemu nie ? Jestem otwarty na wszelkie rozrywki, preferuję imprezy typu wcp / bya(weź co pijesz / buy your alco) z przygotowanym programem artystycznym najlepiej wg schematu:
  a) Zbiórka,
  b) Akademia pierwszomajowa
  c) Swobodna integracja,
  d) Przemarsz w zwartym szyku wprost do przybytku rozpusty czyli np. jakiejś jadłodajni bądź gdziekolwiek ułańska fantazja i portfel pozwoli.
  e) Tańce do rana
  f) Godzina 4:43 wschód słońca i Apel Poległych.

  O pracy
  Hm... dość prymitywny sposób spędzania wolnego czasu. Zatem co robię w pracy...? A więc najchętniej nic... czyli to co lubię i umiem!
  Nooo... a jak już muszę (a niestety od jakiegoś czasu muszę) to pracuję w dziale IT jako DBA (już nie bo mnie wywalili - właściwie to sam się wywaliłem) - teraz jestem jakimś dyrektorem czy coś... jak to się nazywa to moje stanowisko...? będzie... Managing Director czy jakoś tak... ale co znaczy to nie wiem bo to nie w moim narzeczu.

  O szkole, studiach
  Skończyłem 8 klas podstawówki. W sumie i to dobrze, że się udało... potem studiowałem, studiuję i pewnie jeszcze będę studiował...
  Ostatnio Krwawa Danusia z dziekanatu z wrodzonym wdziękiem babci klozetowej zapowiedziała, że jak co roku z przyjemnością skreśli mnie z listy studentów... ot taka tradycja... I stało się... wyj...li mnie, ale jeszcze tam wrócę!

  Sport to dla mnie...
  Stracone 5 min. między wiadomościami, a prognozą pogody... :-) w końcu ważę 150 kg... więc nie mogę napisać, że hobby, sposób na rozładowanie stresu, pasja itd.

  Ulubione filmy
  oczywiście komedie romantyczne produkcji USA - po trzecim piwie można się nawet pośmiać, choć nie zawsze - czasem potrzebne są cztery...
  Tak bardziej serio to wszystkie filmy z udziałem Koterskiego... np. ten z którego pochodzi cytat - Jak tatuś zrobi dziubek to nie ma ch... we wsi. Znawcy tematu będą wiedzieli o który film chodzi :-)

  Ulubione książki
  Czytałem wiele... ale nie znalazłem tej jedynej... najlepszej ulubionej. W odróżnieniu od np. Dody, która przeczytała tylko jedną i od razu ulubioną... - książeczkę wojskową Radka Majdana... albo Nergala - już nie pamiętam, któraś była dla niej za długa. :-)
  Ja nie miałem tyle szczęścia... więc metodą prób i błędów szukałem ideału np. wśród książek Kapuścińskiego Imperium, Cesarz, Wojna Futbolowa, czy Viktora Suworowa, albo Wojciecha Jagielskiego np. Wieże z kamienia...

  Seks to dla mnie...
  ... co za pytanie... sex dla mnie to... rzeczownik... można go odmieniać np. oooo!!! wołacz!!!...o sexie - to jest wołacz!!!... teraz sobie przypomniałem że było coś takiego. Mianownik... sex, dopełniacz... nie pamiętam... hm a na końcu był wołacz :-) Piękna sprawa ( mam na myśli oczywiście odmianę przez przypadki czyli koniugację albo deklinacje... nie pamiętam... oświeci mnie ktoś? )...
  aaaa co do sexu - bo się rozgadałem... to raczej sprawa prywatna

  Jakie są moje związki
  Związek C2H5(OH), Związek Radziecki, Związek Hodowców Kanarków, Polski Związek Filatelistów, wszelkie związki frazeologiczne, oraz aspirujące do rangi związku:
  Koło Gospodyń Wiejskich i Powiatowe Koło Weteranów ZBoWiDu

  Profil narusza regulamin? Kliknij, żeby to zgłosić.
  © 1999-2018 o2 wszelkie prawa zastrzeżone.
  Korzystanie z serwisu oznacza aceptację Regulaminu.
  O firmie - Reklama w o2.pl i Tlen.pl - Kontakt Randki